Now Reading
Dom nad morzem z gresem Casalgrande Padana

Dom nad morzem z gresem Casalgrande Padana

casalgrande padana

Subtelne kolory natury, które nie przyćmiewają zapierającej dech przyrody to priorytet urządzania wakacyjnego domu nad morzem w pięknej lokalizacji. Zainspirujmy się pomysłami od włoskiej marki Casalgrande Padana.

Jasne, otwarte przestrzenie, duże okna z lekkimi zasłonami, które poruszają się wraz z nadejściem morskiej bryzy, odsłonięte belki pomalowane na biało, wolny dostęp do patio, duże tarasy, wszystkie te elementy to synonimy wolności, właściwej dla wakacyjnego domu w nadmorskiej lokalizacji. Meble z rattanu lub drewna, wykończenia z rafy lub liny, tkaniny z włókien naturalnych, stoliki kawowe, sofy i wiklinowe fotele, wygodne siedzenia z miękkimi poduchami rozrzuconymi tu i ówdzie, wazony z terakoty, pnącza i kolorowe kwiaty to dodatki, których nie może zabraknąć w wyposażeniu domu na plaży.

Podłoga English Wood Snowdonia
Posadzka Amazzonia Dragon White

Odcienie natury w kąpieli śródziemnomorskiej

Kolory preferowane w przypadku mebli w stylu marynistycznym to różne odcienie, które nawiązują do morza i nieba, takie jak jasnoniebieski lub ciemnoniebieski, biały, który odbija światło promieni słońca i jest przydatny do utrzymywania świeżości w pomieszczeniach, które są stale oświetlane przez słońce. Idealne kolory to także: perła, kość słoniowa, beż i piasek.

Podłoga: Petra Perla Pokrycia: Brickworks Muretto Petra Sabbia

Typowe podłogi domu na plaży składają się z płytek kamionkowych z efektem bielonego drewna, kamienia lub pastelowym kolorem w odcieniach niebieskiego i jasnoniebieskiego. Sprawdzą się też płytki cementowe, ceramika inspirowana kulturą arabską, hiszpańską i włoską, złożona z subtelnych efektów chromatycznych i eleganckich motywów geometrycznych. To wszystko sprawi, że dom nabierze śródziemnomorskiego charakteru. Gres porcelanowy łączy w sobie doskonałe walory estetyczne z wysokimi parametrami technicznymi, gwarantując wysokie standardy w zakresie trwałości i funkcjonalności.

Zobacz też

Podłoga: Tavolato Sbiancato – Pokrycia: Brickworks – Nuances Blue Sherpa

Gres wewnątrz jak i w ogrodzie

Relaksujące kolory i delikatne wibracje chromatyczne łączą się z doskonałymi właściwościami gresu porcelanowego, aby pokryć każdy rodzaj powierzchni wewnątrz i na zewnątrz, podłogi i ściany. Dzięki dostępności grubości 20 mm, kolekcje gresu porcelanowego Casalgrande Padana można również układać na zewnątrz, bezpośrednio na powierzchniach z piasku, żwiru lub trawy, aby zaprojektować otoczenie total look, w doskonałej ciągłości chromatycznej i materiałowej z przestrzeniami wewnętrznymi. Wszechstronne, funkcjonalne, składające się wyłącznie z naturalnych, hipoalergicznych, antybakteryjnych, ognioodpornych i całkowicie nadających się do recyklingu surowców, płyty ceramiczne Casalgrande Padana znajdują zastosowanie nie tylko na podłogach i ścianach, ale także jako akcesoria meblowe do pokrycia umywalek, brodzików i półek, blatów roboczych, stołów i komód.

Podłoga: Chalon kaki

©habemus_design2023 / Magazine. All Rights Reserved.